Πριν λίγες μέρες έσκασε σαν βόμβα η είδηση ότι δύο άντρες ηθοποιοί μιας καθημερινής σειράς είναι ζευγάρι . Τα στοιχεία που έχουν δοθεί φωτογραφίζουν ξεκάθαρα τους Ανδρέα Γεωργίου και Θεοχάρη Ιωαννίδη . Το ειδύλλιο ξεκίνησε στα γυρίσματα του " Μπρούσκο " όπου ο Γεωργίου φαίνεται να ερωτεύτηκε τον συμπρωταγωνιστή του και άρχισε να τον πολιορκεί . Ο Ιωαννίδης όμως φαίνεται να μην τον ήθελε καθώς του θύμιζε ... " βρώμικο και τριχωτό Τούρκο " . Αξίζει να σημειωθεί πως ο Θεοχάρης αφού πήγε με όλους τους gay του καλλιτεχνικού χώρου , οι οποίοι όμως τώρα του έχουν γυρίσει την πλάτη , με αποτέλεσμα το παιδί να βρεθεί σε οικονομικό και γκομενικό αδιέξοδο , υπέκυψε τελικά στον έρωτα του Ανδρέα , ο οποίος τον σπίτωσε και του προσέφερε το ρόλο στη σειρά . Εννοείται πως τα ονόματα δεν αναφέρονται στο άρθρο , μόνο η καταγωγή τους ( Όταν αναφέρεται στον Γεωργίου λέει " ο Κυπριος " ενώ για τον Ιωαννίδη " ο Έλληνας " ) .
Πάντως το περίμενα ότι ο Θεοχάρης θα ήταν λίγο πουτανάκι ( σόρρυ κιόλας ) και θα εκμεταλλευόταν την εμφάνιση του για να περάσει από κρεβάτια υπεύθυνων του χώρου , αυτό έχει ακουστεί και για Μαρτάκη .
Τέλος πάντων, εμένα μου φαίνεται ότι ταιριάζουν .
http://www.govastileto.gr/image.ashx?fid=115723
http://faysbook.gr/media/k2/items/cache/0e9513b0a68fb6271c62d1b409a81165_XL.jpg